x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-00-54
Наявність: Продано

Велосипед 26" Pride Stella 1.0 рама - 16 чорний/Рожевий/бузковий 2017
Артикул: SKD-00-54 id:(69777)
Артикул: SKD-00-54 id:(69777)
Опис
Вес
13,4 кг
Расцветки велосипеда
Бирюзово-малиновый / Черно-розовый
Количество скоростей
21 скорость
Диаметр колеса
26 дюймов
Рама
Алюминиевая Pride
Вилка
Амортизационная Zoom CH-386, с ходом - 60мм
...
Характеристики
| Вага | 13,4 кг |
| Кольори велосипеда | Бирюзово-малиновый / Черно-розовый |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Діаметр колеса | 26 дюймов |
| Рама | Алюминиевая Pride |
| Вилка | Амортизационная Zoom CH-386, с ходом - 60мм |
| Гальмівна система | Ободные типа - V-Brake |
| Манетки | Моноблоки Shimano ST-EF41, 3x7 скоростей |
| Передній перемикач | Shimano FD-TY500 Tourney |
| Задня перекидка | Shimano RD-TY300 Tourney |
| Шатуни | 170мм, 24/34/42T, сталь |
| Трещетка | Shimano MZ-TZ21, 14-28T, 7 скоростей |
| Втулки | JoyTech, сталь |
| Ободи | Алюминиевые двойные, 19мм |
| Шини | Innova 26x2.0 дюйма, универсальные |
| Кермо | Pride 25,4х620мм, дискові механічніъём 30мм, сталь |
| Винос керма | Pride, S=60mm , ML=80mm, сталь |
| Підседільна труба | Розміром - 27,2x350мм,алюминий |
- Рік 2017
- Діаметр колеса 26
- Тип амортизації Хардтейл, пружинная вилка
- Тип гальм Ободные
- Виробник Pride
- Стать Женская
- Розмір рами 15-16 [ рост 150-165 ] S
- Матеріал рами Алюминий
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT SCALE 930 синій 24 - L
118926 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 60 (CH) - M
23656 грн.
Велосипед SCOTT SPARK 970 сірий TW 24 - M
155151 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 950 EQ - L
40907 грн.
























