x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
5 років на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
5 років на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
Артикул: SKD-91-55
Наявність: Продано

Велосипед 26" Pride Stella 2.0 рама - 16" светло-голубой/малиновый/фиолетовый 2017
Артикул: SKD-91-55 id:(69783)
Артикул: SKD-91-55 id:(69783)
Опис
Вес
12,85 кг
Расцветки велосипеда
Бело-персиковый / Голубой
Количество скоростей
21 скорость
Диаметр колеса
26 дюймов
Рама
Алюминиевая Pride
Вилка
Амортизационная SrSuntour SF-M3030A, с ходом - 75мм
...
Характеристики
| Вага | 12,85 кг |
| Кольори велосипеда | Бело-персиковый / Голубой |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Діаметр колеса | 26 дюймов |
| Рама | Алюминиевая Pride |
| Вилка | Амортизационная SrSuntour SF-M3030A, с ходом - 75мм |
| Гальмівна система | Ободные типа - V-Brake |
| Манетки | Моноблоки Shimano ST-EF500, 3x7 скоростей |
| Передній перемикач | Shimano FD-TY500 Tourney |
| Задня перекидка | Shimano RD-TY300 Tourney |
| Шатуни | Prowheel Flint 170мм, 22/32/42T, алюминий |
| Касета | Shimano HG-20, 12-32T, 7 скоростей |
| Втулки | JoyTech, алюминий, 32спиці |
| Ободи | Алюминиевые двойные, 20мм |
| Шини | Innova 26x2.0 дюйма, универнсальные |
| Кермо | Pride 31,8х620мм, дискові механічніъём 20мм, баттинг, алюминий |
| Винос керма | Pride, длиной: 80мм, алюминий |
| Підседільна труба | Розміром - 30,4x350мм, алюминий |
- Рік 2017
- Діаметр колеса 26
- Тип амортизації Хардтейл, пружинная вилка
- Тип гальм Ободные
- Виробник Pride
- Стать Женская
- Розмір рами 15-16 [ рост 150-165 ] S
- Матеріал рами Алюминий
Чому варто придбати Велосипед 26" Pride Stella 2.0 рама - 16" светло-голубой/малиновый/фиолетовый 2017 в нашому інтернет-магазині:
- Знайшли велосипед дешевше? Зменшимо ціну спеціально для Вас!
- Фізичний магазин у Києві - вибирай велосипед та аксесуари прямо в магазині
- Власний склад у Києві - можлива доставка в день замовлення
- Безкоштовна адресна доставка велосипедів по Києву та Україні
- Складання та налаштування вже входить у вартість велосипеда + перше ТО в Подарунок
- Ми офіційний дистриб'ютор Pride в Україні
- На всі велосипеди Pride йде 5-річна гарантія на раму від виробника
- Продаємо велосипеди вже 9 років
Залиште першим відгук на Велосипед 26 Pride Stella 2.0 рама - 16 светло-голубой/малиновый/фиолетовый 2017
Товари що користуються попитом
Велосипед BOLD LINKIN 150 PRO - XL. 29 дюймів
359785 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 970 сірий EU 25 - M
59143 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 950 orange (CN) - M
38048 грн.
Велосипед SCOTT SPARK 970 сірий TW 24 - M
155151 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 930 синій 24 - M
118926 грн.























