x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-54-52
Наявність: Продано

Велосипед 27,5" Pride Rebel 7.2 рама - 17 чорний/Голубий/помаранчевий 2017
Артикул: SKD-54-52 id:(69797)
Артикул: SKD-54-52 id:(69797)
Опис
Вес
14,2 кг
Расцветки велосипеда
Оранжево-красный / Черно-голубой
Количество скоростей
24 скорости
Диаметр колеса
27,5 дюймов
Рама
Алюминиевая Pride
Вилка
Амортизационная Suntour SF-XCT, с ходом - 800мм
...
Характеристики
| Вага | 14,2 кг |
| Кольори велосипеда | Оранжево-красный / Черно-голубой |
| Кількість швидкостей | 24 скорости |
| Діаметр колеса | 27,5 дюймов |
| Рама | Алюминиевая Pride |
| Вилка | Амортизационная Suntour SF-XCT, с ходом - 800мм |
| Гальмівна система | Shimano BR-M375, Дисковые механические |
| Манетки | Моноблоки Shimano ST-EF500, 3x8 скоростей |
| Передній перемикач | Shimano FD-TX800 TourneyTX |
| Задня перекидка | Shimano RD-M310 Altus |
| Шатуни | Prowheel Flint, 22/32/42T, 175мм, алюминий |
| Касета | Shimano HG-31, 11-32T, 8 скоростей |
| Втулки | JoyTech, алюминий, 32 спиці |
| Ободи | Алюминиевые двойные, пистонированные, 20мм |
| Шини | Kenda Small Block Eight, 27,5x2,1 дюйма |
| Кермо | Pride 31,8х680мм, дискові механічніъём 20мм, баттинг, алюминий |
| Винос керма | Pride, M = 80мм, L= 90мм, XL = 100мм, алюминий |
| Підседільна труба | Розміром - 27,2x350, алюминий |
- Рік 2017
- Діаметр колеса 27,5
- Тип амортизації Хардтейл, пружинная вилка
- Тип гальм Дисковые механические
- Виробник Pride
- Стать Мужская
- Розмір рами 17-18 [ рост 160-175 ] M
- Матеріал рами Алюминий
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT SCALE 970 червоний CN 24 - S
72351 грн.
Велосипед NORCO STORM 5 L29 ORANGE/CHARCOAL
19335 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 970 червоний TW 24 - S
72351 грн.
Велосипед SCOTT ASPECT 950 сірий EU - XL
41301 грн.
























