x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-11-92
Наявність: Продано

Велосипед 27,5" Pride Roxy 7.2 рама - 18 Білий/бірюзовий/помаранчевий 2017
Артикул: SKD-11-92 id:(69814)
Артикул: SKD-11-92 id:(69814)
Опис
Вес
14,1 кг
Расцветки велосипеда
Бело-бирюзовый / Сине-маленовый
Количество скоростей
24 скорости
Диаметр колеса
27,5 дюймов
Рама
Алюминиевая Pride гидроформированная
Вилка
Амортизационная SrSuntour SF-M3...
Характеристики
| Вага | 14,1 кг |
| Кольори велосипеда | Бело-бирюзовый / Сине-маленовый |
| Кількість швидкостей | 24 скорости |
| Діаметр колеса | 27,5 дюймов |
| Рама | Алюминиевая Pride гидроформированная |
| Вилка | Амортизационная SrSuntour SF-M3030A, с ходом - 75мм |
| Гальмівна система | Shimano BR-M375, Дисковые механические |
| Манетки | Моноблоки Shimano ST-EF500, 3x8 скоростей |
| Передній перемикач | Shimano FD-TX800 TourneyTX |
| Задня перекидка | Shimano RD-TX800 TourneyTX |
| Шатуни | Prowheel Flint, 22/32/42T, 170мм, алюминий |
| Касета | Shimano HG-31, 11-32T, 8 скоростей |
| Втулки | JoyTech, алюминий, 32 спиці |
| Ободи | Алюминиевые двойные, пистонированные, 20мм |
| Шини | Kenda Small Block Eight, 27,5x2,1 дюйма |
| Кермо | Pride 31,8х660мм, дискові механічніъём 20мм, баттинг, алюминий |
| Винос керма | Pride, длиной 80мм, алюминий |
| Підседільна труба | Розміром - 27,2x350, алюминий |
- Рік 2017
- Діаметр колеса 27,5
- Тип амортизації Хардтейл, пружинная вилка
- Тип гальм Дисковые механические
- Виробник Pride
- Стать Женская
- Розмір рами 17-18 [ рост 160-175 ] M
- Матеріал рами Алюминий
Товари що користуються попитом
Велосипед 27.5 Giant ATX (2023) blue S
22220 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 950 EQ - XXL
40907 грн.
Велосипед SCOTT Scale 970 red (CN) - M
62100 грн.
Велосипед 29 GT Zaskar LT Elite рама - M BLK
61160 грн.
Велосипед 27.5 Giant Yukon 1 wine red M
107800 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 950 зелений EU 24 - S
103401 грн.
Велосипед 27.5 Giant Talon 4 metall XS
27720 грн.





















