x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-08-77
Наявність: Продано

Велосипед 29" Pride Rebel 9.3 рама - 21" чорний/Червоний/Сірий 2017
Артикул: SKD-08-77 id:(69833)
Артикул: SKD-08-77 id:(69833)
Опис
Отличный найнер по разумной цене - Pride Rebel 9.3. Трансмиссия Shimano Acera, дисковая гидравлическая тормозная система
Велосипед Pride Rebel 9.3 имеет одну расцветку и две растовки на выбор. Может предложить легкую алюминиевую раму, трансмиссию от Shimano на 24 скорости и замечательный гидравлические тормоза.
Характеристики
| Вага | 15,3кг |
| Кольори велосипеда | Синий лайм / Черно-красный |
| Кількість швидкостей | 24 скорости |
| Діаметр колеса | 29 дюймов |
| Рама | Алюминиевая Pride гидроформированная |
| Вилка | Амортизационная SrSuntour SF-XCT, с ходом - 80мм |
| Гальмівна система | Shimano BR-M365, Дисковые гидравлические |
| Манетки | Shimano SL-M310 Altus |
| Передній перемикач | Shimano FD-M190 |
| Задня перекидка | Shimano RD-M3000 Acera Shadow |
| Шатуни | Prowheel Flint, 22/32/42T, 175мм, алюминий |
| Касета | Shimano HG-31, 11-32T, 8 скоростей |
| Втулки | JoyTech, алюминий, 32 спиці |
| Ободи | Алюминиевые двойные, пистонированные, 20мм |
| Шини | Kenda Small Block Eight, 29x2,1 дюйма |
| Кермо | Pride 31,8х680мм, дискові механічніъём 20мм, баттинг, алюминий |
| Винос керма | Pride, длиной: L= 90мм, XL = 100мм, алюминий |
| Підседільна труба | Розміром - 31,6x350, алюминий |
- Рік 2017
- Діаметр колеса 29
- Тип амортизації Хардтейл, пружинная вилка
- Тип гальм Дисковые гидравлические
- Виробник Pride
- Стать Мужская
- Розмір рами 21-22 [ рост 180-195 ] XL
- Матеріал рами Алюминий
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT Scale 940 red - S
98325 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 10 - S
51750 грн.
Велосипед 27.5 Giant Talon 4 metall XS
27720 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 970 червоний TW 24 - M
72351 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 930 синій 24 - XL
118926 грн.
Велосипед 28 Norco XFR 2 (2023) green/yellow
26004 грн.
Велосипед SCOTT Scale 960 (CN) - S
67275 грн.
Велосипед SCOTT Spark 970 orange (EU) - M
129375 грн.




















