x
Вхід
Покришка 6X1.1/4 (32-088) Mitas (Rubena) Coach V12 Pre Classic Сіра
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-10-24
Наявність: Продано

Покришка 6X1.1/4 (32-088) Mitas (Rubena) Coach V12 Pre Classic Сіра
Артикул: TIR-10-24 id:(70476)
Артикул: TIR-10-24 id:(70476)
Опис
Якісна покришка від чеського виробника Mitas, артикул: TIR-10-24Країна реєстрації бренду - ЧехіяКраїна-виробик - ЧехіяГарантія - 6 місЄвропейська якість властива бренду, проектування та тестування якого відбувається у рідній країні-виробнику. Фабрика знаходиться у Чехії. Адже проектувати...

Конструкция PRE CLASSIC:
- Каркас: 22 или 29 TPI
- Боковина: Gumwall (GW)
- Корд: стальная проволока (W)
- Свойства: надежность, износостойкость, хорошие ходовые качества
Шина предназначена для установки на передние колеса инвалидных колясок. Обладает хорошим сцеплением с поверхностью и отличной устойчивостью к износу. Серый компаунд не оставляет следов на поверхностях.
Характеристики
| Діаметр | 6 дюймов / 88 мм |
| Ширина | 1,25 дюйма / 32 мм |
| Колір | Серый |
| Вага | 90 грамм |
| Тиск | до 2,5 атм. |
| Навантаження | до 9 кг |
| Корд | Wired / стальной |
| EPI | 22 TPI |
| Особливість | Для передних колес инвалидных колясок |
- Виробник Mitas [Rubena]
- Ширина 1,25 дюйма [32 мм]
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























