x
Вхід
Покришка 14 X 1 3/8Х1 3/4 (47X288) Rubena Golf Pre Classic 22
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-C2-01
Наявність: Продано

Покришка 14 X 1 3/8Х1 3/4 (47X288) Rubena Golf Pre Classic 22
Артикул: TIR-C2-01 id:(70511)
Артикул: TIR-C2-01 id:(70511)
Опис
Чудова покришка від чеського виробника Rubena, артикул: TIR-C2-01Країна реєстрації бренду - ЧехіяКраїна-виробик - ЧехіяГарантія - 6 місЄвропейська якість властива бренду, проектування та тестування якого відбувається у рідній країні-виробнику. Фабрика знаходиться у Чехії. Адже проектуват...

Конструкция PRE CLASSIC:
- Каркас: 22 или 29 TPI
- Боковина: Gumwall (GW)
- Корд: стальная проволока (W)
- Свойства: надежность, износостойкость, хорошие ходовые качества
Производитель: Rubena ( Чехия ) Отличная шина которая предназначена для установки на детские велосипеды или детские коляски, которые имею посадочный диаметр 288 мм. Данная покрышка хорошо подходит для использования на асфальтовом покрытии.
Характеристики
| Діаметр | 14 дюймов / 288 мм |
| Ширина | 1,75 дюйма / 47 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 510 грамм |
| Тиск | до 2,5 атм |
| Навантаження | до 47 кг |
| Корд | Wired / стальной |
| EPI | 50 TPI |
| Особливість | Подойдет для детских велосипедов или колясок |
- Виробник Mitas [Rubena]
- Діаметр 14 дюймів [254 мм]
- Ширина 1,75 дюйма [47 мм]
- Покришки Mitas Golf
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























