x
Вхід
Покришка 20" X 2.0" (52X406) Mitas (Rubena) X-Caliber V92 Classic 22 Чорн
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-D9-03
Наявність: Продано

Покришка 20" X 2.0" (52X406) Mitas (Rubena) X-Caliber V92 Classic 22 Чорн
Артикул: TIR-D9-03 id:(68206)
Артикул: TIR-D9-03 id:(68206)
Опис
Чудова покришка від чеського виробника Mitas, артикул: TIR-D9-03Країна реєстрації бренду - ЧехіяКраїна-виробик - ЧехіяГарантія - 6 місЄвропейська якість властива бренду, проектування та тестування якого відбувається у рідній країні-виробнику. Фабрика знаходиться у Чехії. Адже проектувати...

Конструкция CLASSIC:
- Каркас: 22 или 29 TPI, барабанная технология (OLT)
- Боковина: Gumwall (GW)
- Корд: витой тросик (TW)
- Свойства: надежность, износостойкость, хорошие ходовые качества, высокое рабочее давление
Популярная и недорогая покрышка для ВМХ. Рекомендована к использованию на грунтовых покрытиях. Протектор шины обеспечивает хороший накат, и отменное сцепление при выполнении большинства трюков. Отличный выбор для освоения дёрт-джампинга.
Характеристики
| Діаметр | 20 дюймов / 406 мм |
| Ширина | 2 дюйма / 50 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 590 грамм |
| Тиск | до 4,2 атм. / 420 kPa / 30 psi |
| Навантаження | до 96 кг |
| Корд | стальной |
| EPI | 22 TPI |
| Особливість | Популярная и недорогая для BMX. |
- Виробник Mitas [Rubena]
- Діаметр 20 дюймів [406 мм]
- Ширина 2,00 дюйма [50 мм]
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























