x
Вхід
Покришка 20X1.60 (44-406) Mitas Dom R03 Classic, Чорна
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-P5-01
Наявність: Продано

Покришка 20X1.60 (44-406) Mitas Dom R03 Classic, Чорна
Артикул: TIR-P5-01 id:(70525)
Артикул: TIR-P5-01 id:(70525)
Опис
Чудова покришка від чеського виробника Mitas, артикул: TIR-P5-01Країна реєстрації бренду - ЧехіяКраїна-виробик - ЧехіяГарантія - 6 місЄвропейська якість властива бренду, проектування та тестування якого відбувається у рідній країні-виробнику. Фабрика знаходиться у Чехії. Адже проектувати...
Характеристики
| Діаметр | 20 дюймов / 406 мм |
| Ширина | 1,60 дюйма / 44 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 450 грамм |
| Тиск | до 8.0 атм. / 800 kPa / 116 psi |
| Навантаження | до 109 кг |
| Корд | Wired / стальной |
| EPI | 50 TPI |
- Виробник Mitas [Rubena]
- Діаметр 20 дюймів [406 мм]
- Ширина 1,60 дюйма [42 мм]
- Покришки Mitas Dom
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























