x
Вхід
Покришка 27.5X1.35 650B (35-584) Schwalbe G-One Allround Perf R-Guard Folding B/B-Sk Hs473 Dc, 67 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-17-89
Наявність: Продано

Покришка 27.5X1.35 650B (35-584) Schwalbe G-One Allround Perf R-Guard Folding B/B-Sk Hs473 Dc, 67 EPI
Артикул: TIR-17-89 id:(79347)
Артикул: TIR-17-89 id:(79347)
Опис
Schwalbe G-ONE 27.5 дюймів - Якісна фолдінгова (безкаркасна) покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-17-89Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 міс
Характеристики
| Захист Schwalbe | Race Guard - 4 |
| Линійка якості | Performance Line |
| Діаметр | 27,5 дюймов / 584 мм |
| Ширина | 1,35 дюйма / 35 мм |
| Корд | Folding / кевларовый |
| Компаунд | Dual |
| Колір | Черный |
| Боковая поверхня | Lite Skin |
| Тиск | 3.0 - 5.0 атм. |
| Вага | 360 грамм |
| EPI | 67 |
| Навантаження | 75 кг |
| Артикул Schwalbe | 11600927 |
| Особливість | Легкая и защищенная |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 27,5 дюймів [584 мм]
- Ширина 1,35 дюйма [35 мм]
- Покришки Schwalbe One
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























