x
Вхід
Покришка 29X2.25 (57-622) Schwalbe Rocket Ron Snakeskin, Tl-Easy, Folding Evolution B/B-Sk Hs438 Addix Spgrip 67 EPI Ek
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-51-82
Наявність: Продано

Покришка 29X2.25 (57-622) Schwalbe Rocket Ron Snakeskin, Tl-Easy, Folding Evolution B/B-Sk Hs438 Addix Spgrip 67 EPI Ek
Артикул: TIR-51-82 id:(79301)
Артикул: TIR-51-82 id:(79301)
Опис
Schwalbe ROCKET RON 29 дюймів - Гарна фолдінгова (безкаркасна) покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-51-82Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 міс
Характеристики
| Захист Schwalbe | Snake Skin, Tubeless Easy - 6 |
| Линійка якості | Evolution Line |
| Діаметр | 29 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 2,25 дюйма / 57 мм |
| Корд | Folding / кевларовый |
| Компаунд | Addix SpeedGrip |
| Колір | Черный |
| Боковая поверхня | Snake Skin |
| Тиск | 1.8- 3.7 атм |
| Вага | 610 грамм |
| EPI | 67 |
| Навантаження | 120 кг |
| Артикул Schwalbe | 11601018 |
| Особливість | Готова к бескамерному использованию |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 29 дюймів [622 мм]
- Ширина 2,25 дюйма [57 мм]
- Покришки Schwalbe Rocket Ron
- Безкамерне використання Так
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























