x
Вхід
Покришка 29X2.00 (50-622) Schwalbe Marathon Gt Tour Dualguard, Twinskin B/B+RT Hs485 Ec 67 EPI 35B
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-62-78
Наявність: Продано

Покришка 29X2.00 (50-622) Schwalbe Marathon Gt Tour Dualguard, Twinskin B/B+RT Hs485 Ec 67 EPI 35B
Артикул: TIR-62-78 id:(79352)
Артикул: TIR-62-78 id:(79352)
Опис
Schwalbe MARATHON 29 дюймів - Якісна покришка покришка зі світловідбиваючою смугою від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-62-78Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 міс
+RT - Покришка має світловідбиваючі смуги
"Reflective Trips", що в перекладі з англійської мови "світловідбиваючі смуги". Це означає, що по периметру покришки нанесена спеціальна зносостійка фарба, яка підсвічуються у вечірній час або при поганій видимості, щоб зробити Вас більш помітними для інших учасників дорожнього руху. Такі покришки особливо корисні для безпеки під час їзди у темну пору доби або в умовах обмеженої видимості, допомагаючи зменшити ризик нещасних випадків на дорозі.
Характеристики
| Захист Schwalbe | Dual Guard - 6 |
| Линійка якості | Performance Line |
| Діаметр | 29 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 2,0 дюйма / 50 мм |
| Корд | Wired / стальной |
| Компаунд | Endurance |
| Колір | Черный, со светоотражающей полосой |
| Боковая поверхня | Twin Skin |
| Тиск | 2.5 - 4.5 атм |
| Вага | 1120 грамм |
| EPI | 67 |
| Навантаження | 121 кг |
| Артикул Schwalbe | 11159060 |
| Особливість | Додатково 2 шара защиты, толщиной 2,5 мм |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 29 дюймів [622 мм]
- Ширина 2,00 дюйма [50 мм]
- Покришки Schwalbe Marathon
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























