x
Вхід
Покришка 29X2.25 (57-622) Schwalbe Smart Sam Perf B/Cl-Sk Hs476 Addix 67 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-90-68
Наявність: Продано

Покришка 29X2.25 (57-622) Schwalbe Smart Sam Perf B/Cl-Sk Hs476 Addix 67 EPI
Артикул: TIR-90-68 id:(79335)
Артикул: TIR-90-68 id:(79335)
Опис
Schwalbe SMART SAM 29 дюймів - Надійна покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-90-68Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 міс
Характеристики
| Захист Schwalbe | Liteskin&Performance - 2 |
| Линійка якості | Performance Line |
| Діаметр | 29 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 2,25 дюйма / 57 мм |
| Корд | Wired / стальной |
| Компаунд | Addix |
| Колір | Черный, с бежевой боковиной |
| Боковая поверхня | Lite Skin |
| Тиск | 1.8- 3.7 атм |
| Вага | 810 грамм |
| EPI | 67 |
| Навантаження | 110 кг |
| Артикул Schwalbe | 11159074 |
| Особливість | Облегченная |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 29 дюймів [622 мм]
- Ширина 2,25 дюйма [57 мм]
- Покришки Schwalbe Smart Sam
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























