x
Вхід
Покришка 28X1.75 (47-622) Schwalbe Energizer Plus Tour G-Guard B/B+RT Hs441 Enc, 67 EPI 33B
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-O3-364
Наявність: Продано

Покришка 28X1.75 (47-622) Schwalbe Energizer Plus Tour G-Guard B/B+RT Hs441 Enc, 67 EPI 33B
Артикул: TIR-O3-364 id:(79339)
Артикул: TIR-O3-364 id:(79339)
Опис
Чудова покришка покришка зі світловідбиваючою смугою від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-O3-364Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 міс
+RT - Покришка має світловідбиваючі смуги
"Reflective Trips", що в перекладі з англійської мови "світловідбиваючі смуги". Це означає, що по периметру покришки нанесена спеціальна зносостійка фарба, яка підсвічуються у вечірній час або при поганій видимості, щоб зробити Вас більш помітними для інших учасників дорожнього руху. Такі покришки особливо корисні для безпеки під час їзди у темну пору доби або в умовах обмеженої видимості, допомагаючи зменшити ризик нещасних випадків на дорозі.
Характеристики
| Захист Schwalbe | Green Guard - 5 |
| Линійка якості | Performance Line |
| Діаметр | 28 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 1,75 дюйма / 47 мм |
| Корд | Wired / стальной |
| Компаунд | Energizer |
| Колір | Черный, со светоотражающей полосой |
| Боковая поверхня | Twin Skin |
| Тиск | 3.0 - 5.0 атм |
| Вага | 985 грамм |
| EPI | 67 |
| Навантаження | 115 кг |
| Артикул Schwalbe | 11100532 |
| Особливість | Дополнительный 3-х мм слой защиты |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 1,75 дюйма [47 мм]
- Покришки Schwalbe Energizer
- Рівень захисту Високий
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























