x
Вхід
Покришка 29X2.25 (57-622) Schwalbe Racing Ralph Evo Liteskin Evolutoin Folding B/B-Sk Hs425 Addix Speed 127 EPI Ek
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-14-38
Наявність: Продано

Покришка 29X2.25 (57-622) Schwalbe Racing Ralph Evo Liteskin Evolutoin Folding B/B-Sk Hs425 Addix Speed 127 EPI Ek
Артикул: TIR-14-38 id:(71690)
Артикул: TIR-14-38 id:(71690)
Опис
Schwalbe RACING RALPH 29 дюймів - Надійна фолдінгова (безкаркасна) покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-14-38Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11600256.03
Защита Schwalbe
LiteSkin & Performance Шины, сделанные на основе высоко качественного каркаса без специального защитного слоя.

Характеристики
| Захист Schwalbe | Liteskin 2 |
| Діаметр | 29 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 2.25 дюймов / 57 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 560 грамм |
| Тиск | до 3.7 атм / 54 psi |
| Корд | Folding / кевларовый |
| EPI | 127 |
| Компаунд | ADDIX Speed |
| Линійка якості | Evolution Line |
| Боковая поверхня | Lite Skin |
| Особливість | Высоко качественный каркас без защитного слоя |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 29 дюймів [622 мм]
- Ширина 2,25 дюйма [57 мм]
- Покришки Schwalbe Racing Ralph
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























