x
Вхід
Покришка 26X2.00 (50-559) Schwalbe Range Cruiser K-Guard B/B Hs457 SBC 50 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-16-24
Наявність: Продано

Покришка 26X2.00 (50-559) Schwalbe Range Cruiser K-Guard B/B Hs457 SBC 50 EPI
Артикул: TIR-16-24 id:(71653)
Артикул: TIR-16-24 id:(71653)
Опис
Якісна покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-16-24Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11101163
Защита Schwalbe
K-Guard Слой из натуральной резины, усиленный нитями Kevlar. Стандартный слой защиты для всех шин линейки Active.

Характеристики
| Захист Schwalbe | K-Guard 3 |
| Діаметр | 26 дюймов / 559 мм |
| Ширина | 2.00 дюймов / 50 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 870 грамм |
| Тиск | до 5.0 атм / 70 psi |
| Корд | Wired / проволочный |
| EPI | 67 |
| Компаунд | SBC |
| Линійка якості | Active Line |
| Боковая поверхня | Twin Skin |
| Особливість | Усиленная нитями Kevlar |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 26 дюймів [559 мм]
- Ширина 2,00 дюйма [50 мм]
- Покришки Schwalbe Range Cruiser
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























