x
Вхід
Покришка 28X0.90 (23-622) Schwalbe Insider Performance Hs376 Folding Bl/Bl Rc Ib, 67 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-21-64
Наявність: Продано

Покришка 28X0.90 (23-622) Schwalbe Insider Performance Hs376 Folding Bl/Bl Rc Ib, 67 EPI
Артикул: TIR-21-64 id:(71707)
Артикул: TIR-21-64 id:(71707)
Опис
Надійна фолдінгова (безкаркасна) покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-21-64Офіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11600084.02
Performance Line - це середня лінійка якості у Schwalbe.
Як заявляє сам виробник :"Відмінна якість для інтенсивного використання"

4-тий клас захисту з 7ми Schwalbe RACEGUARD
Захист для швидких та легких шин. Поясок захисту від проколів, який виготовлений з подвійної нейлонової тканини не гарантує максимальний захист, але покращує базовий не збільшуючи суттєво вагу покришки.
Характеристики
| Модель | Schwalbe Insider |
| Діаметр | 28 дюймів / 622 мм |
| Ширина | 0,9 дюймів / 23 мм |
| Колір | Синій |
| Вага | 230 грам |
| Навантаження | 70 кг |
| Корд | Folding / Кевларовий |
| Електро | - |
| Компаунд | Roller |
| Номер в каталозі | 11600084.02 |
| ERTRO | 23-622 |
| Технології | RaceGuard |
| Безкамерність | Покришка під камеру |
| Лінійка якості | Performance Line |
| Особливість | 4-тий клас захисту від проколів |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 0,90 дюйма [23 мм]
- Покришки Schwalbe Insider
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























