x
Вхід
Покришка 27.5X2.00 650B (50-584) Schwalbe Marathon Almotion Microskin, Tl-Easy, Folding , Evolution, B/B-Sk+RT Hs453 Osc 67 EPI Ek
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-76-61
Наявність: Продано

Покришка 27.5X2.00 650B (50-584) Schwalbe Marathon Almotion Microskin, Tl-Easy, Folding , Evolution, B/B-Sk+RT Hs453 Osc 67 EPI Ek
Артикул: TIR-76-61 id:(71766)
Артикул: TIR-76-61 id:(71766)
Опис
Schwalbe MARATHON ALMOTION 27.5 дюймів - Чудова фолдінгова (безкаркасна) покришка покришка зі світловідбиваючою смугою від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-76-61Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у к...
+RT - Покришка має світловідбиваючі смуги
"Reflective Trips", що в перекладі з англійської мови "світловідбиваючі смуги". Це означає, що по периметру покришки нанесена спеціальна зносостійка фарба, яка підсвічуються у вечірній час або при поганій видимості, щоб зробити Вас більш помітними для інших учасників дорожнього руху. Такі покришки особливо корисні для безпеки під час їзди у темну пору доби або в умовах обмеженої видимості, допомагаючи зменшити ризик нещасних випадків на дорозі.
Защита Schwalbe
Tubeless Easy Бескамерная технология от Schwalbe – специальное монофиламентное волокно (SnakeSkin или MicroSkin), не пропускающее воздух и обеспечивающее отличную защиту от проколов в сочетании с герметизирующей жидкостью.

Характеристики
| Захист Schwalbe | Tubeless Easy 6 |
| Діаметр | 27.5 дюймов / 584 мм |
| Ширина | 2.00 дюймов / 50 мм |
| Колір | Черный со светоотражающей полосой |
| Вага | 750 грамм |
| Тиск | до 4.5 атм / 65 psi |
| Корд | Folding / кевларовый |
| EPI | 67 |
| Компаунд | One Star Triple Compound |
| Линійка якості | Evolution Line |
| Боковая поверхня | Micro Skin |
| Особливість | Бескамерная технология от Schwalbe |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 27,5 дюймів [584 мм]
- Ширина 2,00 дюйма [50 мм]
- Покришки Schwalbe Marathon
- Безкамерне використання Так
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом
Покришка Hakuba W2109 700x38C, 27TPI
319 грн.


























