x
Вхід
Покришка 26X2.25 (57-559) Schwalbe Table Top Performance, Folding B/Bg-Sk Hs373 Dc 67 EPI Ek
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-86-14
Наявність: Продано

Покришка 26X2.25 (57-559) Schwalbe Table Top Performance, Folding B/Bg-Sk Hs373 Dc 67 EPI Ek
Артикул: TIR-86-14 id:(71736)
Артикул: TIR-86-14 id:(71736)
Опис
Гарна фолдінгова (безкаркасна) покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-86-14Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11600837.01
Защита Schwalbe
LiteSkin & Performance Шины, сделанные на основе высоко качественного каркаса без специального защитного слоя.

Характеристики
| Захист Schwalbe | Performance 2 |
| Діаметр | 26 дюймов / 559 мм |
| Ширина | 2.25 дюймов / 57 мм |
| Колір | Черный с бежевым |
| Вага | 590 грамм |
| Тиск | до 4.0 атм / 55 psi |
| Корд | Folding / кевларовый |
| EPI | 67 |
| Компаунд | ADDIX |
| Линійка якості | Performance Line |
| Боковая поверхня | Lite Skin |
| Особливість | Высоко качественный каркас без защитного слоя |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 26 дюймів [559 мм]
- Ширина 2,25 дюйма [57 мм]
- Покришки Schwalbe Table Top
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























