Кабінет
%

знижка

Покришки Schwalbe Table Top

Найбільший вибір оригінальних покришок Schwalbe Table Top. 100% ОРИГІНАЛ, ТІЛЬКИ СВІЖА ГУМА
ПОКАЗАТИ ФИЛЬТРИ

Велосипедні покришки Schwalbe Table Top

На кожну другу покришку Schwalbe Table Top Ви автоматично отримуєте знижку 5%

На що звернути увагу при оформленні замовлення на покришки Schwalbe Table Top:

1. Діаметр. Якщо Ви знаєте діаметр ободу велосипеда важливо замовити нову покришку Schwalbe саме такого ж діаметру. Дізнатись діаметр старої покришки можна за надписами на бічній поверхні покришки. Звертайте увагу не на дюйми, а саме на тризначне число, яке відповідає посадковому діаметру покришки в міліметрах. Також звертаємо Вашу увагу на те, що покришка 29 дюймів та 28 дюймів, має однаковий посадковий діаметр в 622мм, або 700с (це одне й те ж саме). Просто прийнято маркувати покришки шириною більше 2" як 29-ті, менше 2" як 28-мі.

Приклад:

2. Ширина. Нову покришку зовсім не обов'язково купувати саме тої ширини, яка була раніше. Майте на увазі - на обід може встановлюватись гума різної ширини. До прикладу, візьмемо найпопулярніший розмір ободу в 19мм, на цей обід може встановлюватись покришка шириною від 28мм (1,1") до 60 мм (2,3"). 

Таблиця відповідності ширини ободу в мм, до ширини покришки в дюймах та мм відповідно:

Якщо є бажання придбати нову покришку ідентичної ширини до тієї яка стояла раніше - звертаємо увагу знову ж таки не на дюйми, а на міліметри (двохзначне число)

 

Приклад:

3. Захист. Покришки відрізняються захистом. Купуйте покришки з високим ступенем захисту виключно за необхідності. Високий ступінь захисту не завжди є добре. Чим кращий захист - тим більша вага самої покришки і тим вища ціна.

4.Корд. Буває два типи кордів.

Стальний - більша вага покришки\ менша вартість. Такі покришки ми відправляємо виключно в круглому вигляді, так як їх не можна згинати та скручувати

Кевларовий - менша вага покришки \більша вартість. Такі покришки завжди мають найкращу якість та технології, зазвичай вони безкамерні та їх можна легко помістити в кишеню, або велосумочку.

5.Ціна. Покришку з однаковим протектором можна придбати по різній ціні. На формування ціни впливають:

  • Ступінь захисту

  • Безкамерність

  • Наявність світловідбиваючої смуги на боковій поверхні (RT -reflective trips)

  • Тип корду

  • Технології, які застосовують у виробництві

  • Суміш гуми, яка використовується у виробництві

Весь асортимент велосипедних покришок Schwalbe знайдете у нашому каталозі Schwalbe

Ми в мережі