x
Вхід
Покришка 28X1.35 (35-622) Schwalbe Rapid Rob K-Guard B/B-Sk Hs391 SBC
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-88-88
Наявність: Продано

Покришка 28X1.35 (35-622) Schwalbe Rapid Rob K-Guard B/B-Sk Hs391 SBC
Артикул: TIR-88-88 id:(71630)
Артикул: TIR-88-88 id:(71630)
Опис
Schwalbe RAPID ROB 28 дюймів - Надійна покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-88-88Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11100333.02
Защита Schwalbe
K-Guard Слой из натуральной резины, усиленный нитями Kevlar. Стандартный слой защиты для всех шин линейки Active.

Характеристики
| Захист Schwalbe | K-Guard 3 |
| Діаметр | 28 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 1.35 дюймов / 35 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 480 грамм |
| Тиск | до 6.0 атм / 85 psi |
| Корд | Wired / проволочный |
| EPI | 50 |
| Компаунд | SBC |
| Линійка якості | Active Line |
| Боковая поверхня | Lite Skin |
| Особливість | Усиленная нитями Kevlar |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 1,35 дюйма [35 мм]
- Покришки Schwalbe Rapid Rob
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























