x
Вхід
Покришка 27.5X2.35 650B (60-584) Schwalbe Magic Mary Superg Tl-Easy Evolutoin Folding B/B-Sk Hs447 Addix Soft, 67 EPI Ek
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-55-65
Наявність: Продано

Покришка 27.5X2.35 650B (60-584) Schwalbe Magic Mary Superg Tl-Easy Evolutoin Folding B/B-Sk Hs447 Addix Soft, 67 EPI Ek
Артикул: TIR-55-65 id:(71785)
Артикул: TIR-55-65 id:(71785)
Опис
Schwalbe MAGIC MARY 27.5 дюймів - Надійна фолдінгова (безкаркасна) покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-55-65Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11600511.02
Защита Schwalbe
Tubeless Easy Бескамерная технология от Schwalbe – специальное монофиламентное волокно (SnakeSkin или MicroSkin), не пропускающее воздух и обеспечивающее отличную защиту от проколов в сочетании с герметизирующей жидкостью.

Характеристики
| Захист Schwalbe | Tubeless Easy - 6 |
| Линійка якості | Evolution Line |
| Діаметр | 27,5 дюймов / 584 мм |
| Ширина | 2,35 дюйма / 60 мм |
| Корд | Folding / кевларовый |
| Компаунд | Addix Soft |
| Колір | Черный |
| Боковая поверхня | Snake Skin |
| Тиск | 1.6-3.5 атм |
| Вага | 1100 грамм |
| EPI | 67 |
| Навантаження | 115 кг |
| Артикул Schwalbe | 11600511.02 |
| Особливість | Бескамерная технология от Schwalbe |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 27,5 дюймів [584 мм]
- Ширина 2,35 дюйма [60 мм]
- Покришки Schwalbe Magic MAry
- Безкамерне використання Так
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом
Покришка Python 3 TLR 29x2.3 Hutchinson
1935 грн.


























