x
Вхід
Велосипед 24" Marin Hawk Hill Jr. 2020 Gloss Cyan/Black

Велосипед 24" Marin Hawk Hill Jr. 2020 Gloss Cyan/Black
Артикул: SKD-68-98 id:(78330)
Артикул: SKD-68-98 id:(78330)
Опис
Количество скоростей
11 скоростей
Диаметр колеса
24 дюйма
Рама
Алюминиевая, Series 3
Вилка
Воздушная, ход 120 мм, X-Fusion Velvet RLC 26", Compression and Rebound Adjustment, 100x15mm Thru-Axle
Тормозная система
Дис...
Характеристики
| Кількість швидкостей | 11 скоростей |
| Діаметр колеса | 24 дюйма |
| Рама | Алюминиевая, Series 3 |
| Вилка | Воздушная, ход 120 мм, X-Fusion Velvet RLC 26", Compression and Rebound Adjustment, 100x15mm Thru-Axle |
| Гальмівна система | Дисковые гидравлические, Shimano BR-MT201, 180/160 мм |
| Передній перемикач | Отсутствует |
| Задній перемикач | Shimano Deore Shadow Plus |
| Манетки | Micro Shift, SLM895, 11 скоростей |
| Ободи | Marin, Алюминиевые, двойные, 27mm Inner, Pinned Joint, Disc Specific, Бескамерные |
| Втулки | Алюминиевые, задняя - 135 мм, передняя 100х15 мм, Centerlock Disc, 32H |
| Шини | Vee Tire Co, Flow Snap 24x2.4", Tackee Compound, Wire Bead |
| Педалі | Kids Specific Nylon Pedal |
| Шатуни | Marin Алюминиевые 1x11, Hollow Spindle, Steel Narrow-Wide 32T Chainring, Direct Mount Type |
| Каретка | Externalинтегрированная на пром дискові механічнішипниках |
| Ланцюг | KMC X11 |
| Касета | SunRace 11-скоростей, 11-46T |
| Кермо | Marin Mini-Riser, 6061 Алюминиевый с двойным баттингом, 15 мм Rise, 720 мм Width, 4? Up, 9? Back |
| Гріпси | Marin Dual Density |
| Винос керма | Алюминиевый, Marin 3D, 35 мм |
| Кермова колонка | FSA No 57E,полу-интегрированная на пром дискові механічнішипниках, 1 1/8" x 1 1/2” |
| Сідло | Marin Speed Concept |
| Підседільна труба | Алюминиевый, Marin, 27,2 мм |
- Рік 2020
- Діаметр коліс 24 дюйма
- Тип амортизації Двухподвес, воздушная вилка
- Тип гальм Дисковые гидравлические
- Виробник Marin
- Дитина Мальчик
- Вік от 8 лет [от 130 см]
- Рама Алюминиевая
- Задня втулка Многоскоростная
Чому варто придбати Велосипед 24" Marin Hawk Hill Jr. 2020 Gloss Cyan/Black в нашому інтернет-магазині:
- Знайшли велосипед дешевше? Зменшимо ціну спеціально для Вас!
- Фізичний магазин у Києві - вибирай велосипед та аксесуари прямо в магазині
- Власний склад у Києві - можлива доставка в день замовлення
- Безкоштовна адресна доставка велосипедів по Києву та Україні
- Складання та налаштування вже входить у вартість велосипеда + перше ТО в Подарунок
- Ми офіційний дистриб'ютор MARIN в Україні
- На всі велосипеди MARIN йде довічна гарантія на раму від виробника
- Продаємо велосипеди вже 9 років
Залиште першим відгук на Велосипед 24 Marin Hawk Hill Jr. 2020 Gloss Cyan/Black
Товари що користуються попитом
Велосипед 26 Cyclone RX рама -S Зелений 2025
22440 грн.
Велосипед 12 Giant Pre Boy Червоний
7920 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 24 оранжевый KH 25
24642 грн.
Велосипед SCOTT Contessa 14 (CN) - One size
13306 грн.
Велосипед 24 Cannondale QUICK OS 2025 IRD
23980 грн.
Велосипед 24 Krook 24 2025 чорний
10120 грн.
Велосипед 20 Cannondale QUICK OS 2024 MGO
20680 грн.
Велосипед SCOTT CONTESSA 24 RIGID (CN)
26910 грн.



















