x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Пожиттєва на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
Пожиттєва на раму | 12 міс на компоненти | Обмін/повернення протягом 14 днів
Артикул: SKD-95-98
Наявність: Продано

Велосипед 28" Marin LOMBARD 2 рама - 52см 2022 Gloss Reflective Black/Silver/Blue
Артикул: SKD-95-98 id:(80066)
Артикул: SKD-95-98 id:(80066)
Характеристики
| Кількість швидкостей | 20 скоростей |
| Діаметр колеса | 28 дюймов |
| Колір | Satin Charcoal/Reflective Black |
| Рама | Алюминиевая, Series 3, Tapered Head Tube, Relieved BB, внутренняя проводка тросов, Mudguard and Rack Mounts, 142x12 мм Thru-Axle |
| Вилка | Карбоновая, ригидная, 12 мм Thru-Axle, Flat-Mount Disc |
| Гальмівна система | Дисковые гидравлические, Shimano Tiagra BR-RS406 |
| Передній перемикач | Shimano Tiagra |
| Задній перемикач | Shimano Tiagra на 10 скоростей |
| Манетки | Shimano Tiagra BR-RS405 на 10 скоростей |
| Ободи | Marin, двойные алюминиевые, 21 мм Inner, 30 мм Tall, готовы к бескамерному использованию |
| Втулки | Кованый алюминиевый сплав, 142x12mm, 6-Bolt Disc, 32H / Кованый алюминиевый сплав, 100x12mm, 6-Bolt Disc, 32H |
| Шини | Vee Tire, G-Sport, 700Cx40mm, Folding Bead, готовы к бескамерному использованию, Puncture Protection |
| Педалі | - |
| Шатуни | FSA Omega MexaExo, 50/34T |
| Каретка | FSA MegaExo BSA Threaded |
| Ланцюг | KMC X10 |
| Касета | Shimano HG-500 Tiagra, на 10 скоростей, 11/34T |
| Кермо | Алюминиевый, с баттингом, Compact 12? Flared Drop |
| Гріпси | Marin Microfiber Tape |
| Винос керма | Кованый алюминий, Marin 3D |
| Кермова колонка | FSA Orbit, интегрированная Cartridge Bearings, 1 1/8" x 1 1/2” |
| Сідло | Marin Beyond Road Concept |
| Підседільна труба | Алюминиевый, Marin, 27.2 мм |
| Особливість | Пожизненная гарантия на ригидные рамы / вилки |
- Рік 2022
- Тип гальм Дисковые гидравлические
- Виробник Marin
- Матеріал рами Алюминий
- Розмір рами 52-53 см [ на рост 165-173 см ]
- Матеріал вилки Карбон
- Велосипеди Marin Lombard
Чому варто придбати Велосипед 28" Marin LOMBARD 2 рама - 52см 2022 Gloss Reflective Black/Silver/Blue в нашому інтернет-магазині:
- Знайшли велосипед дешевше? Зменшимо ціну спеціально для Вас!
- Фізичний магазин у Києві - вибирай велосипед та аксесуари прямо в магазині
- Власний склад у Києві - можлива доставка в день замовлення
- Безкоштовна адресна доставка велосипедів по Києву та Україні
- Складання та налаштування вже входить у вартість велосипеда + перше ТО в Подарунок
- Ми офіційний дистриб'ютор MARIN в Україні
- На всі велосипеди MARIN йде довічна гарантія на раму від виробника
- Продаємо велосипеди вже 9 років
Залиште першим відгук на Велосипед 28 Marin LOMBARD 2 рама - 52см 2022 Gloss Reflective Black/Silver/Blue
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT ADDICT RC 30 (TW) 23 - M54
263974 грн.
Велосипед SCOTT Speedster 50 (CN) - M54
54362 грн.
Велосипед 28 Cyclone GSX 54 Фіолетовий 2024
51480 грн.
Велосипед 28 GT Grade Elite рама - 51см BUR
30769 грн.





























