x
Вхід
Покришка 24X1.90 (50X507) Mitas (Rubena) Neptune V78 Classic, Чорна
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-B9-07
Наявність: Продано

Покришка 24X1.90 (50X507) Mitas (Rubena) Neptune V78 Classic, Чорна
Артикул: TIR-B9-07 id:(70883)
Артикул: TIR-B9-07 id:(70883)
Опис
Надійна покришка від чеського виробника Mitas, артикул: TIR-B9-07Країна реєстрації бренду - ЧехіяКраїна-виробик - ЧехіяГарантія - 6 місЄвропейська якість властива бренду, проектування та тестування якого відбувається у рідній країні-виробнику. Фабрика знаходиться у Чехії. Адже проектуват...

Конструкция CLASSIC:
- Каркас: 22 или 29 TPI, барабанная технология (OLT)
- Боковина: Gumwall (GW)
- Корд: витой тросик (TW)
- Свойства: надежность, износостойкость, хорошие ходовые качества, высокое рабочее давление
Характеристики
| Діаметр | 24 дюймов / 508 мм |
| Ширина | 1,9 дюйма / 50 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 790 грамм |
| Тиск | до 4,5 атм. |
| Навантаження | до 104 кг |
| Корд | Wired / стальной |
| EPI | 22 TPI |
| Особливість | для пересеченной местности |
- Виробник Mitas [Rubena]
- Діаметр 24 дюйма [507 мм]
- Ширина 1,90 дюйма [48 мм]
- Покришки Mitas Neptune
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























