x
Вхід
Покришка 28X2.00 (52-622) Mitas Cityhopper V99 Classic, Aps+Rs, Чорна
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-L0-01
Наявність: Продано

Покришка 28X2.00 (52-622) Mitas Cityhopper V99 Classic, Aps+Rs, Чорна
Артикул: TIR-L0-01 id:(70887)
Артикул: TIR-L0-01 id:(70887)
Опис
Чудова покришка від чеського виробника Mitas, артикул: TIR-L0-01Країна реєстрації бренду - ЧехіяКраїна-виробик - ЧехіяГарантія - 6 місЄвропейська якість властива бренду, проектування та тестування якого відбувається у рідній країні-виробнику. Фабрика знаходиться у Чехії. Адже проектувати...

ANTIPUNCTURE (APS) 1 mm + REFLEX (RS) - Защитный антипрокольный слой из специальной резины толщиной 1 мм. Ставится в сочетании со светоотражающей полосой.
Характеристики
| Діаметр | 28 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 2,0 дюйма / 52 мм |
| Колір | Черный со светоотражающей полосой |
| Вага | 860 грамм |
| Тиск | до 4,2 атм. |
| Навантаження | до 141 кг |
| Корд | Wired / стальной |
| EPI | 22 TPI |
| Особливість | рекомендованы для электрических велосипедов |
- Виробник Mitas [Rubena]
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 2,00 дюйма [50 мм]
- Покришки Mitas Cityhopper
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























