x
Вхід
Покришка 700X25C (25-622) Schwalbe Lugano Endurance Reinforced B/B Hs471 T5000 50 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-39-70
Наявність: Продано

Покришка 700X25C (25-622) Schwalbe Lugano Endurance Reinforced B/B Hs471 T5000 50 EPI
Артикул: TIR-39-70 id:(70909)
Артикул: TIR-39-70 id:(70909)
Опис
Schwalbe DURANO 28 дюймів - Надійна покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-39-70Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11101214
Защита Schwalbe
K-Guard Слой из натуральной резины, усиленный нитями Kevlar. Стандартный слой защиты для всех шин линейки Active.

Характеристики
| Діаметр | 28 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 1,00 дюйма / 25 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 350 грамм |
| Тиск | до 8,0 атм. / 115 psi |
| Навантаження | до 65 кг |
| Корд | Wired / стальной |
| EPI | 50 TPI |
| Особливість |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 1,00 дюйма [25 мм]
- Покришки Schwalbe Lugano
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























