x
Вход
Велосипед Norco STORM 4 ХХS27 GREY/GREEN
Доставка
Курьером по Киеву Доставим сегодня Бесплатно від 3000 грн
Новой почтой Отправим сегодня Бесплатно від 3000 грн
Курьером по Киеву Доставим сегодня Бесплатно від 3000 грн
Новой почтой Отправим сегодня Бесплатно від 3000 грн
Оплата
При получении товара, Оплата картой в магазине, Картой онлайн, Apple Pay, Google Pay, Безналичный для юридических и физ лиц, Visa, Mastercard
При получении товара, Оплата картой в магазине, Картой онлайн, Apple Pay, Google Pay, Безналичный для юридических и физ лиц, Visa, Mastercard
Гарантия
Гарантия предоставляется на срок от 14 дней до 5 лет, в зависимости от товара. Обмен/возврат товара в течение 14 дней.
Гарантия предоставляется на срок от 14 дней до 5 лет, в зависимости от товара. Обмен/возврат товара в течение 14 дней.
Артикул: 0670631712
Наличие: Продано

Велосипед Norco STORM 4 ХХS27 GREY/GREEN
Артикул: 0670631712 id:(100956)
Артикул: 0670631712 id:(100956)
Описание
Кількість швидкостей
21 швидкостей
Діаметр колеса
27,5" дюймів
Колір
Grey/Green
Рама
Алюмінієва, внутрішня прокладка тросів, гладкі зварні шви
Вилка
Пружинно-еластомерна, SR Suntour XCE28, хід 100 мм
Гал...
Характеристики
| Кількість швидкостей | 21 швидкостей |
| Діаметр колеса | 27,5" дюймів |
| Колір | Grey/Green |
| Рама | Алюмінієва, внутрішня прокладка тросів, гладкі зварні шви |
| Вилка | Пружинно-еластомерна, SR Suntour XCE28, хід 100 мм |
| Гальмівна система | Гідравлічні дискові, Tektro HD-M275 з роторами 160 мм |
| Передній перемикач | Shimano Tourney FD-TY500, 3 швидкості |
| Задній перемикач | Shimano Tourney RD-TY500, 7 швидкостей |
| Манетки | Shimano Altus SL-M315, (3x7) |
| Ободи | Алюмінієві, WTB SX19 |
| Втулки | Алюмінієві, передня 9x100 мм QR, задня 10x135 мм QR, 6-болтове кріплення |
| Шини | WTB Starflight 2.25" |
| Педалі | VP Nylon Flat |
| Шатуни | Shimano TY301, 42/34/24T, довжина 170 мм (для розміру XXS) |
| Каретка | Картриджна, різьбова BSA |
| Ланцюг | KMC Z7, 7 швидкостей |
| Касета | SunRace, 11-34T, 7 швидкостей |
| Кермо | Алюмінієве, ширина 720 мм, підйом 25 мм |
| Гріпси | Norco |
| Винос керма | Алюмінієвий, довжина 60 мм, діаметр 31.8 мм |
| Кермова колонка | Zero Stack |
| Сідло | Norco XC |
| Підседільна труба | Алюмінієва, діаметр 31.6 мм |
| Особливість | Легка алюмінієва рама з внутрішньою прокладкою тросів для чистого вигляду та захисту від бруду |
- Год 2023
- Диаметр колеса 29
- Тип амортизации Хардтейл, пружинная вилка
- Тип тормозов Дисковые механические
- Производитель Norco
- Пол Мужская [унисекс]
- Размер рамы 11-12 [ 135-150 см ] XXS
- Материал рамы Алюминий
- Наличие На складе
Товары, пользующиеся спросом
Велосипед SCOTT Contessa Active 60 (CH) - XL
23656 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 760 red (CN) - L
32035 грн.
Велосипед SCOTT Scale 980 yellow (CN) - M
54214 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 950 slate grey - XXL
41301 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 940 orange (CN) - XXL
43371 грн.
Велосипед SCOTT Scale 970 red (CN) - L
62100 грн.
Велосипед SCOTT SPARK 910 черный TW 24-M
310401 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 760 red (CN) - S
32035 грн.
Велосипед SCOTT Scale 980 dark grey - XXL
54362 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 970 Grey (CN) 23 - XL
72351 грн.

















