x
Вход
Велосипед 28" Norco XFR 2 (2023) green/yellow
Доставка
Курьером по Киеву Доставим в понедельник Бесплатно від 3000 грн
Новой почтой Отправим в понедельник Бесплатно від 3000 грн
Курьером по Киеву Доставим в понедельник Бесплатно від 3000 грн
Новой почтой Отправим в понедельник Бесплатно від 3000 грн
Оплата
При получении товара, Оплата картой в магазине, Картой онлайн, Apple Pay, Google Pay, Безналичный для юридических и физ лиц, Visa, Mastercard
При получении товара, Оплата картой в магазине, Картой онлайн, Apple Pay, Google Pay, Безналичный для юридических и физ лиц, Visa, Mastercard
Гарантия
Гарантия предоставляется на срок от 14 дней до 5 лет, в зависимости от товара. Обмен/возврат товара в течение 14 дней.
Гарантия предоставляется на срок от 14 дней до 5 лет, в зависимости от товара. Обмен/возврат товара в течение 14 дней.
Артикул: 0700221816
Наличие: Продано

Велосипед 28" Norco XFR 2 (2023) green/yellow
Артикул: 0700221816 id:(100976)
Артикул: 0700221816 id:(100976)
Описание
Кількість швидкостей
16 швидкостей
Діаметр колеса
28" дюймів
Колір
green/yellow
Рама
Алюмінієва, гладкі зварні шви
Вилка
Пружинна, SR Suntour XCT30, хід 80 мм, з блокуванням
Гальмівна система
Дискові...
Характеристики
| Кількість швидкостей | 16 швидкостей |
| Діаметр колеса | 28" дюймів |
| Колір | green/yellow |
| Рама | Алюмінієва, гладкі зварні шви |
| Вилка | Пружинна, SR Suntour XCT30, хід 80 мм, з блокуванням |
| Гальмівна система | Дискові Гідравлічні, Tektro HD-M275 |
| Передній перемикач | Shimano Tourney FD-TY710, 2 швидкості |
| Задній перемикач | Shimano Altus RD-M310, 8 швидкостей |
| Манетки | Shimano Altus SL-M315, Rapidfire Plus, 16 (2x8) |
| Ободи | Алюмінієві, WTB SX19 Double Wall, 32H, 29" |
| Втулки | Алюмінієві, герметичні, передня 9x100 мм, задня 10x135 мм, 6-болтове кріплення |
| Шини | Kenda 700x50c Fast Rolling |
| Педалі | Міські, чорного кольору |
| Шатуни | Prowheel Alloy, 46/30T, довжина 175 мм |
| Каретка | Картриджна, різьбова BSA |
| Ланцюг | KMC Z8.3, 8 швидкостей |
| Касета | Shimano CS-HG31, 11-34T, 8 швидкостей |
| Кермо | Алюмінієве, ширина 700 мм, підйом 25 мм |
| Гріпси | Norco |
| Винос керма | Алюмінієвий, довжина 60 мм, діаметр 31.8 мм |
| Кермова колонка | Zero-Stack Internal |
| Сідло | Norco Sport |
| Підседільна труба | Алюмінієва, діаметр 27.2 мм |
| Особливість | Універсальний гібридний велосипед, ідеальний для міських поїздок та легкого бездоріжжя. |
- Год 2023
- Диаметр колеса 28
- Тип амортизации Хардтейл, пружинная вилка
- Тип тормозов Дисковые гидравлические
- Производитель Norco
- Пол Мужская [унисекс]
- Размер рамы 19-20 [170-185 см] L
- Материал рамы Алюминий
- Наличие На складе
Товары, пользующиеся спросом
Велосипед NORCO STORM 5 L29 ORANGE/CHARCOAL
19335 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 970 красный CN 24-S
72351 грн.
Велосипед SCOTT SPARK 970 серый TW 24-L
155151 грн.
Велосипед SCOTT Scale 960 (CN) - L
85412 грн.
Велосипед SCOTT Scale 970 red (CN) - L
62100 грн.
Велосипед SCOTT ASPECT 920 синий KH 24-S
56826 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 10 - L
51750 грн.




















