x
Вход
Доставка
Курьером по Киеву Доставим в понедельник Бесплатно від 3000 грн
Новой почтой Отправим в понедельник Бесплатно від 3000 грн
Курьером по Киеву Доставим в понедельник Бесплатно від 3000 грн
Новой почтой Отправим в понедельник Бесплатно від 3000 грн
Оплата
При получении товара, Оплата картой в магазине, Картой онлайн, Apple Pay, Google Pay, Безналичный для юридических и физ лиц, Visa, Mastercard
При получении товара, Оплата картой в магазине, Картой онлайн, Apple Pay, Google Pay, Безналичный для юридических и физ лиц, Visa, Mastercard
Гарантия
Гарантия предоставляется на срок от 14 дней до 5 лет, в зависимости от товара. Обмен/возврат товара в течение 14 дней.
Гарантия предоставляется на срок от 14 дней до 5 лет, в зависимости от товара. Обмен/возврат товара в течение 14 дней.
Артикул: R21219N7
Наличие: Продано

Велосипед 29" Orbea ALMA H30 (2025) taupe brown matt/mango gloss
Артикул: R21219N7 id:(100983)
Артикул: R21219N7 id:(100983)
Описание
Кількість швидкостей
12 швидкостей
Діаметр колеса
29" дюймів
Колір
Taupe Brown (Matt) / Mango (Gloss)
Рама
Алюмінієва, Boost 12x148, BSA BB, внутрішня прокладка тросів
Вилка
Алюмінієва, SR Suntour Raidon 32 RLR, хід...
Характеристики
| Кількість швидкостей | 12 швидкостей |
| Діаметр колеса | 29" дюймів |
| Колір | Taupe Brown (Matt) / Mango (Gloss) |
| Рама | Алюмінієва, Boost 12x148, BSA BB, внутрішня прокладка тросів |
| Вилка | Алюмінієва, SR Suntour Raidon 32 RLR, хід 100 мм, Boost |
| Гальмівна система | Дискові Гідравлічні, Shimano MT201 |
| Передній перемикач | - |
| Задній перемикач | Shimano Deore M6100 SGS Shadow Plus, 12-швидкостей |
| Манетки | Shimano Deore M6100 |
| Ободи | Алюмінієві, Mach1 Klixx 23c, Tubeless Ready |
| Втулки | Стандарт Boost 12x148 мм |
| Шини | Maxxis Ikon 29x2.20", 60 TPI, Dual |
| Педалі | VP VP-537 |
| Шатуни | Алюмінієві, 32T, Boost |
| Каретка | BSA 68 мм |
| Ланцюг | KMC X12, 12 швидкостей |
| Касета | SunRace 11–51T, 12 швидкостей |
| Кермо | Алюмінієве, ширина 740 мм, діаметр 31.8 мм, вигин 9° |
| Гріпси | Стандартні гумові з фіксацією |
| Винос керма | Алюмінієвий, 7° |
| Кермова колонка | Acros, інтегрована, 1-1/8" – 1-1/2" |
| Сідло | elle Royal 2058 DRN |
| Підседільна труба | Алюмінієва, 27.2 мм, без офсету |
| Особливість | Легка алюмінієва рама з геометрією для крос-кантрі, вилка з повітряною пружиною та можливістю блокування |
- Год 2025
- Диаметр колеса 29
- Тип амортизации Хардтейл, воздушная вилка
- Тип тормозов Дисковые гидравлические
- Производитель Orbea
- Пол Мужская [унисекс]
- Размер рамы 19-20 [170-185 см] L
- Материал рамы Алюминий
- Велосипеды Orbea Alma
- Наличие На складе
Товары, пользующиеся спросом
Велосипед SCOTT Scale 980 yellow (CN) - S
54214 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 760 red (CN) - L
32035 грн.
Велосипед SCOTT ASPECT 920 синий KH 24 - XL
56826 грн.
Велосипед SCOTT Scale 980 dark grey - M
54214 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 970 Grey (CN) 23 - XL
72351 грн.
Велосипед SCOTT Scale 980 red (CN) - L
54362 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 980 синий EU 24 - XXL
56826 грн.
Велосипед 27,5 Cyclone LLX 16” желтый 2024
25740 грн.




















