x
Вхід
Велосипед 20" Pride Johnny Race чорний/Червоний/синій Лак 2018
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо завтра Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-69-71
Наявність: Продано

Велосипед 20" Pride Johnny Race чорний/Червоний/синій Лак 2018
Артикул: SKD-69-71 id:(68986)
Артикул: SKD-69-71 id:(68986)
Опис
Велосипед со спортивной посадкой, амортизационной вилкой, передачами и дизайном как у взрослых велосипедов Pride серии Pro.
Быстрый велосипед для настоящих гонщиков! Это копия взрослого велосипеда Pride - только для детей
Характеристики
| Вага | 11,74 кг |
| Кольори велосипеда | Черно-красный глянцевый |
| Рама | Алюминиевая Pride облегченная |
| Вилка | Амортизационная RST Capa T 20, с ходом - 50мм |
| Передній перемикач | Без переднего переключателя |
| Задній перемикач | Shimano FT-35D,на 6-ть скоростей |
| Манетки | Shimano SL-RS36, на 6-ть скоростей |
| Гальмівна система | Передний Promax TX-107 / Задний Promax TX-107 |
| Ланцюг | KMC Z410A |
| Шатуни | Prowheel 36T Длинной -140 мм |
| Співвідношення передач | 1х6 швидкість |
| Кермо | Стальной Pride, Ширина=560мм |
| Гріпси | Резиновые эргономичные |
| Ободи | Алюминиевые двойные |
| Шини | Innova полуслик, 20х2,2 |
| Камери | Innova AV Shrader Автомобильный ниппель |
| Сідло | Cionlly CL-901, дискові механічніседел - 250 мм |
| Кількість швидкостей | 6 швидкість |
| Діаметр колеса | 20 дюймов |
| Педалі | Пластиковые, ударопрочные Feimin FP-855 |
- Рік 2018
- Діаметр коліс 20 дюймів
- Тип амортизації Без амортизації
- Тип гальм Обідні
- Виробник Pride
- Матеріал рами Алюміній
- Дитина Хлопчик
- Вік від 5 до 9 років [115 - 135 см]
- Задня втулка Одношвидкісна
- Велосипеди Pride Rider
- Наявність На складі
Товари що користуються попитом
Біговел DRAG 12 Kick зелений
3362 грн.
Велосипед 24 Pride GLIDER 4.1 2025 сірий
19360 грн.
Біговел DRAG 12 Kick синій
3362 грн.
Велосипед 24 Giant ARX (2025) soap suds
25080 грн.
Велосипед 24 Krook 24 2025 чорний
10120 грн.
Велосипед 20 Giant ARX (2025) soap suds
23540 грн.
Біговел DRAG 12 Kick червоний
3362 грн.
Велосипед 24 Krook 24 2025 сірий
10120 грн.



















