x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо сьогодні Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-86-13
Наявність: Продано

Велосипед 26" Pride Marvel 1.0 рама - 19" ярко-салатовий/чорний 2017
Артикул: SKD-86-13 id:(69767)
Артикул: SKD-86-13 id:(69767)
Опис
Вес
13,93 кг
Расцветки велосипеда
Черно-голубой / Салатовый
Количество скоростей
21 скорость
Диаметр колеса
26 дюймов
Рама
Алюминиевая Pride
Вилка
Амортизационная SrSuntour SF-M3030A, с ходом - 75мм
...
Характеристики
| Вага | 13,93 кг |
| Кольори велосипеда | Черно-голубой / Салатовый |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Діаметр колеса | 26 дюймов |
| Рама | Алюминиевая Pride |
| Вилка | Амортизационная SrSuntour SF-M3030A, с ходом - 75мм |
| Гальмівна система | Ободные типа - V-Brake |
| Манетки | Моноблоки Shimano ST-EF41, 3x7 скоростей |
| Передній перемикач | Shimano FD-TY500 Tourney |
| Задня перекидка | Shimano RD-TY300 Tourney |
| Шатуни | 170мм, 24/34/42T, сталь |
| Трещетка | Shimano MF-TZ21, 14-28T, 7 скоростей |
| Втулки | JoyTech, сталь, 32 спиці |
| Ободи | Алюминиевые двойные, 19мм |
| Шини | Innova 26x2.0 дюйма, универсальные |
| Кермо | Pride 25,4х660мм, дискові механічніъём 30мм, сталь |
| Винос керма | Pride, XS = 60мм, SM= 80мм, LXL= 100мм, сталь |
| Підседільна труба | Розміром - 27,2x350мм, алюминий |
- Рік 2017
- Діаметр колеса 26
- Тип амортизації Хардтейл, пружинная вилка
- Тип гальм Ободные
- Виробник Pride
- Стать Мужская
- Розмір рами 19-20 [ рост 170-185 ] L
- Матеріал рами Алюминий
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT SCALE 980 синій EU 24 - M
56826 грн.
Велосипед SCOTT Scale 960 (CN) - L
67275 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 980 синій EU 24 - XXL
56826 грн.
Велосипед SCOTT SPARK 970 синій (EU) - XL
154116 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 30 (CH) - M
36225 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 930 білий 24 - L
118926 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 950 EQ - L
40907 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 960 білий CN 24 - L
93051 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 10 - XS
51750 грн.



















