x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-38-16
Наявність: Продано

Велосипед 26" Pride Stella 1.0 рама - 20 бірюзовий/малиновий/Голубий 2017
Артикул: SKD-38-16 id:(69780)
Артикул: SKD-38-16 id:(69780)
Опис
Вес
14,05 кг
Расцветки велосипеда
Бирюзово-малиновый / Черно-розовый
Количество скоростей
21 скорость
Диаметр колеса
26 дюймов
Рама
Алюминиевая Pride
Вилка
Амортизационная Zoom CH-386, с ходом - 60мм
...
Характеристики
| Вага | 14,05 кг |
| Кольори велосипеда | Бирюзово-малиновый / Черно-розовый |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Діаметр колеса | 26 дюймов |
| Рама | Алюминиевая Pride |
| Вилка | Амортизационная Zoom CH-386, с ходом - 60мм |
| Гальмівна система | Ободные типа - V-Brake |
| Манетки | Моноблоки Shimano ST-EF41, 3x7 скоростей |
| Передній перемикач | Shimano FD-TY500 Tourney |
| Задня перекидка | Shimano RD-TY300 Tourney |
| Шатуни | 170мм, 24/34/42T, сталь |
| Трещетка | Shimano MZ-TZ21, 14-28T, 7 скоростей |
| Втулки | JoyTech, сталь |
| Ободи | Алюминиевые двойные, 19мм |
| Шини | Innova 26x2.0 дюйма, универсальные |
| Кермо | Pride 25,4х620мм, дискові механічніъём 30мм, сталь |
| Винос керма | Pride, S=60mm , ML=80mm, сталь |
| Підседільна труба | Розміром - 27,2x350мм,алюминий |
- Рік 2017
- Діаметр колеса 26
- Тип амортизації Хардтейл, пружинная вилка
- Тип гальм Ободные
- Виробник Pride
- Стать Женская
- Розмір рами 19-20 [ рост 170-185 ] L
- Матеріал рами Алюминий
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT SCALE 930 білий 24 - M
118926 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 965 синій TW 24 - XL
77526 грн.
Велосипед SCOTT ASPECT 920 синій KH 24 - XL
56826 грн.
Велосипед SCOTT Aspect 940 granite (KH) - S
43371 грн.
Велосипед 26 Giant ATX (2023) Blue S
22220 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 970 сірий TW 24 - XXL
72351 грн.






















