x
Вхід
Покришка 27.5X1.50 650B (40-584) Schwalbe G-One Allround Microskin Tl-Easy Folding B/B-Sk Hs473 Osc 127 EPI Ek
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-16-15
Наявність: Продано

Покришка 27.5X1.50 650B (40-584) Schwalbe G-One Allround Microskin Tl-Easy Folding B/B-Sk Hs473 Osc 127 EPI Ek
Артикул: TIR-16-15 id:(74579)
Артикул: TIR-16-15 id:(74579)
Опис
Schwalbe G-ONE 27.5 дюймів - Гарна фолдінгова (безкаркасна) покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-16-15Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11600792.01
Защита Schwalbe
Tubeless Easy Бескамерная технология от Schwalbe – специальное монофиламентное волокно (SnakeSkin или MicroSkin), не пропускающее воздух и обеспечивающее отличную защиту от проколов в сочетании с герметизирующей жидкостью.

Характеристики
| Захист Schwalbe | Tubeless Easy 6 |
| Діаметр | 27,5 дюймов / 584 мм |
| Ширина | 1.50 дюймов / 40 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 420 грамм |
| Навантаження | до 100 кг |
| Тиск | 3.0-5.0 атм / 45-70 psi |
| Корд | Folding / кевларовый |
| EPI | 127 |
| Компаунд | One Star |
| Линійка якості | Evolution Line |
| Боковая поверхня | Micro Skin |
| Особливість | Подходит для бескамерного использования и электровелосипедов |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 27,5 дюймів [584 мм]
- Ширина 1,50 дюйма [40 мм]
- Покришки Schwalbe One
- Безкамерне використання Так
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























