x
Вхід
Покришка 28Х0.90 (23-622) Schwalbe Durano Plus Hs464 Smartguard Folding B/B Dc Ib 67 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-43-32
Наявність: Продано

Покришка 28Х0.90 (23-622) Schwalbe Durano Plus Hs464 Smartguard Folding B/B Dc Ib 67 EPI
Артикул: TIR-43-32 id:(71756)
Артикул: TIR-43-32 id:(71756)
Опис
Schwalbe DURANO 18 дюймів - Якісна фолдінгова (безкаркасна) покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-43-32Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11600680
Защита Schwalbe
SmartGuard Наиболее эффективный слой защиты. 5-ти мм слой очень гибкой резины. Частично делается из продуктов переработки резины.
SmartGuard®: Самый надежный слой защиты от проколов для велосипедных шин. Не имеет конкурентов уже в течение 15 лет. Доказал свою эффективность на практике. Только шины с SmartGuard по-настоящему не прокалываемые. Делается только Schwalbe.

Характеристики
| Захист Schwalbe | SmartGuard 7 |
| Діаметр | 28 дюймов / 622 мм |
| Ширина | 0.90 дюймов / 23 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 340 грамм |
| Тиск | до 10.0 атм / 145 psi |
| Корд | Folding / кевларовый |
| EPI | 67 |
| Компаунд | Dual Compound |
| Линійка якості | Performance Line |
| Боковая поверхня | Twin Skin |
| Особливість | 5-ти милиметровая защита |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 28 дюймів [622 мм]
- Ширина 0,90 дюйма [23 мм]
- Покришки Schwalbe Durano
- Рівень захисту Високий
- Тип корду Кевларовий [Folding]
Товари що користуються попитом



























