x
Вхід
Покришка 26X2.35 (60-559) Schwalbe Crazy Bob Performance B/B Hs356 Addix 67 EPI 41B
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-82-69
Наявність: Продано

Покришка 26X2.35 (60-559) Schwalbe Crazy Bob Performance B/B Hs356 Addix 67 EPI 41B
Артикул: TIR-82-69 id:(71732)
Артикул: TIR-82-69 id:(71732)
Опис
Надійна покришка від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-82-69Країна реєстрації бренду - ГерманіяКраїна-виробник - Індонезія / ВєтнамОфіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11100133.03
Защита Schwalbe
LiteSkin & Performance Шины, сделанные на основе высоко качественного каркаса без специального защитного слоя.

Характеристики
| Захист Schwalbe | Performance 2 |
| Діаметр | 26 дюймов / 559 мм |
| Ширина | 2.35 дюймов / 60 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 1060 грамм |
| Тиск | до 4.5 атм / 65 psi |
| Корд | Wired / проволочный |
| EPI | 67 |
| Компаунд | ADDIX |
| Линійка якості | Performance Line |
| Боковая поверхня | Twin Skin |
| Особливість | Высоко качественный каркас без защитного слоя |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 26 дюймів [559 мм]
- Ширина 2,35 дюйма [60 мм]
- Покришки Schwalbe Crazy Bob
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























