x
Вхід
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Артикул: SKD-54-71
Наявність: Продано

Велосипед 27,5 Pride Marvel 7.1 рама - M помаранчевий 2018
Артикул: SKD-54-71 id:(71336)
Артикул: SKD-54-71 id:(71336)
Опис
В этом сезоне модель Marvel доступна в трех размерах колес и в трех уровнях комплектации. А это значит, что она перекрівает практически любой запрос в самом продаваемом сегменте МТБ!
Характеристики
| Вага | 15,1 кг |
| Кількість швидкостей | 21 швидкість |
| Діаметр колеса | 27,5 дюймов |
| Рама | Алюминиевая Pride |
| Вилка | Амортизационная SrSuntour SF-M3030, с ходом 75 мм |
| Гальмівна система | Ободные типа V-brake |
| Передній перемикач | Shimano Tourney, FD-TY500, на 3 скорости |
| Задній перемикач | Shimano Tourney, RD-TY300, на 7 скоростей |
| Манетки | Shimano ST-EF41 |
| Касета | Трещотка Shimano, MF-TZ21, 14-28T на 7 звезд |
| Шатуни | Стальные, 24/34/42T, 170 мм |
| Сідло | Pride, эргономичное |
| Ланцюг | KMC |
| Кермо | Pride, стальной, 25,4х660 мм, дискові механічніьем 30 мм |
| Винос керма | Pride, Алюминиевый, M- 80 мм, L -100 мм |
| Ободи | Двойные алюминиевые, 19 мм |
| Втулки | Quando, алюминиевые, 32Н |
| Шини | Универсальные Chaoyang 27,5x2.1 |
- Рік 2018
- Діаметр колеса 27,5
- Тип амортизації Хардтейл, пружинная вилка
- Тип гальм Ободные
- Виробник Pride
- Стать Мужская
- Розмір рами 17-18 [ рост 160-175 ] M
- Матеріал рами Алюминий
Товари що користуються попитом
Велосипед SCOTT Contessa Active 20 (CH) - L
41400 грн.
Велосипед 29 Krook 29 2025 сірий
11440 грн.
Велосипед SCOTT SPARK 960 чорний (TW) - L
147856 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 960 білий CN 24 - L
93051 грн.
Велосипед SCOTT Scale 960 (CN) - L
85412 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 20 (CH) - XL
41400 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 60 (CN) - S
29768 грн.
Велосипед SCOTT SPARK 970 синій (EU) - XL
154116 грн.
Велосипед SCOTT Contessa Active 60 (CH) - M
23656 грн.
Велосипед SCOTT SCALE 950 зелений EU 24 - XL
103401 грн.


















