x
Вхід
Покришка 26X2.35 (60-559) Schwalbe Fat Frank Hs375 Kevlarguard B/B-Sk+RT SBC 50 EPI
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-O3-414
Наявність: Продано

Покришка 26X2.35 (60-559) Schwalbe Fat Frank Hs375 Kevlarguard B/B-Sk+RT SBC 50 EPI
Артикул: TIR-O3-414 id:(66288)
Артикул: TIR-O3-414 id:(66288)
Опис
Надійна покришка покришка зі світловідбиваючою смугою від німецького виробника Schwalbe, артикул: TIR-O3-414Офіційна Гарантія Schwalbe - 6 місНомер у каталозі Schwalbe: 11100181.01
+RT - Покришка має світловідбиваючі смуги
"Reflective Trips", що в перекладі з англійської мови "світловідбиваючі смуги". Це означає, що по периметру покришки нанесена спеціальна зносостійка фарба, яка підсвічуються у вечірній час або при поганій видимості, щоб зробити Вас більш помітними для інших учасників дорожнього руху. Такі покришки особливо корисні для безпеки під час їзди у темну пору доби або в умовах обмеженої видимості, допомагаючи зменшити ризик нещасних випадків на дорозі.

4-тий клас захисту з 7ми Schwalbe RACEGUARD
Захист для швидких та легких шин. Поясок захисту від проколів, який виготовлений з подвійної нейлонової тканини не гарантує максимальний захист, але покращує базовий не збільшуючи суттєво вагу покришки.

Компаунд ADDIX PERFORMANCE
Дуже міцний та універсальний компаунд у покришках лінійки Schwalbe з високими характеристиками та широким спектром використання.
Характеристики
| Модель | Schwalbe Fat Frank |
| Діаметр | 26 дюймів / 559 мм |
| Ширина | 2,35 дюйма / 60 мм |
| Колір | Чорний + світловідбиваюча смуга |
| Вага | 230 грам |
| Навантаження | 65 кг |
| Корд | Wired / Стальний |
| Електро | - |
| Компаунд | ADDIX |
| Номер в каталозі | 11100181.01 |
| ERTRO | 60-559 |
| Технології | RaceGuard |
| Безкамерність | Покришка під камеру |
| Лінійка якості | Active Line |
| Особливість | 4-тий клас захисту від проколів |
- Виробник Schwalbe
- Діаметр 26 дюймів [559 мм]
- Ширина 2,35 дюйма [60 мм]
- Покришки Schwalbe Fat Frenk
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























