x
Вхід
Покришка 200X50 (50-094) Mitas Jumbo V20 Pre Classic, Сіра
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-G9-05
Наявність: Продано

Покришка 200X50 (50-094) Mitas Jumbo V20 Pre Classic, Сіра
Артикул: TIR-G9-05 id:(70513)
Артикул: TIR-G9-05 id:(70513)
Опис
Якісна покришка від чеського виробника Mitas, артикул: TIR-G9-05Країна реєстрації бренду - ЧехіяКраїна-виробик - ЧехіяГарантія - 6 місЄвропейська якість властива бренду, проектування та тестування якого відбувається у рідній країні-виробнику. Фабрика знаходиться у Чехії. Адже проектувати...

Конструкция PRE CLASSIC:
- Каркас: 22 или 29 TPI
- Боковина: Gumwall (GW)
- Корд: стальная проволока (W)
- Свойства: надежность, износостойкость, хорошие ходовые качества
"
Характеристики
| Діаметр | 12 дюймов / 203 мм |
| Ширина | 2,00 дюйма / 62 мм |
| Колір | Серый |
| Вага | 180 грамм |
| Тиск | до 2.5 атм. / 250 kPa / 36 psi |
| Навантаження | до 21 кг |
| Корд | Wired / стальной |
| EPI | 22 TPI |
- Виробник Mitas [Rubena]
- Діаметр 12 дюймів [203 мм]
- Ширина 2,00 дюйма [50 мм]
- Покришки Mitas Jumbo
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























