x
Вхід
Покришка 20X1.75*2 (47X406) Mitas (Rubena) Dart V67 Classic, Чорна
Доставка
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Кур'єром по Києву Доставимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Новою поштою Відправимо в понеділок Безкоштовно від 3000 грн
Оплата
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Під час отримання товару, Оплата карткою у магазині, Онлайн, Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard
Гарантія
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Гарантія надається на строк від 14 днів до 5 років, залежно від товару. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів.
Безкоштовна доставка Новою поштою від 3000 грн - Обрати камеру до покришки
Артикул: TIR-H7-10
Наявність: Продано

Покришка 20X1.75*2 (47X406) Mitas (Rubena) Dart V67 Classic, Чорна
Артикул: TIR-H7-10 id:(70882)
Артикул: TIR-H7-10 id:(70882)
Опис
Надійна покришка від чеського виробника Mitas, артикул: TIR-H7-10Країна реєстрації бренду - ЧехіяКраїна-виробик - ЧехіяГарантія - 6 місЄвропейська якість властива бренду, проектування та тестування якого відбувається у рідній країні-виробнику. Фабрика знаходиться у Чехії. Адже проектуват...

Конструкция CLASSIC:
- Каркас: 22 или 29 TPI, барабанная технология (OLT)
- Боковина: Gumwall (GW)
- Корд: витой тросик (TW)
- Свойства: надежность, износостойкость, хорошие ходовые качества, высокое рабочее давление
Характеристики
| Діаметр | 20 дюймов / 406 мм |
| Ширина | 1,75 дюйма / 47 мм |
| Колір | Черный |
| Вага | 560 грамм |
| Тиск | до 4,5 атм. |
| Навантаження | до 64 кг |
| Корд | Wired / стальной |
| EPI | 22 TPI |
| Особливість | отличный накат на асфальтовом покрытии |
- Виробник Mitas [Rubena]
- Діаметр 20 дюймів [406 мм]
- Ширина 1,75 дюйма [47 мм]
- Покришки Mitas Dart
- Тип корду Стальний [Wire]
Товари що користуються попитом



























